ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14791051
nr 1479 1051
MIXED MEDIA
unidentified artist, Fransk skola, 19th century, Mansporträtt. Proveniens: Cambi Casa Auction, Genoa, Italy, 12 juni 2019. Unsigned, mixed media, Image dimensions: 36x23 cm, outer dimensions including frame: 49, 5x37, Mindre restauration i övre högra hörnet.
Oidentifierad Konstnär, Fransk skola, 1800-tal, Mansporträtt. Proveniens: Cambi Casa Auction, Genoa, Italien, 12 juni 2019. Osignerad, Blandteknik, bildmått: 36x23 cm, yttermått inklusive ram: 49,5x37
Condition: Mindre restauration i övre högra hörnet
700
SEK 350
Monday July 18 2022
at 20:45:56
9/7 20:32:54
300 kr
12/7 04:07:12